Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT PEAR BLACK 3 x 4.3W 2700K GU10
Stropné svietidlá s nastaviteľnými reflektormi s GU10. |
Vlastnosti výrobkuVrátane svetelného zdroja s GU10. |
Výhody výrobkuV cene Osram zdroj. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 630 lm |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 12,90 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 444 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 131 mm |
| Hmotnosť | 720.0 g |
| Záruka | 5 rokov |