Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT RECESS IP65 TWISTLOCK GU10 4.3W 2700K White IP65
Vstavané stropné svietidlo so žiarovkou GU10 v cene a IP65. |
Vlastnosti výrobkuVrátane svetelného zdroja s GU10. |
Výhody výrobkuV cene Osram zdroj. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 280 lm |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | 90 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 4,30 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 84 mm |
| Hmotnosť | 200.0 g |
| Záruka | 3 roky |