Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT RECESS TWIST PRO 70mm 5W 3000K White White
Zapustené bodové svietidlo s integrovanou LED. |
Vlastnosti výrobkuPružiny chránené silikónovou podložkou. |
Výhody výrobkuÚspora energie až 90% v porovnaní s bodovým svetlom halogénových žiaroviek. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 400 lm |
| Svetelný uhol | 30 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 5,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 77 mm |
| Hmotnosť | 155.0 g |
| Záruka | 3 roky |