Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT RECESS TWISTLOCK GU10 Incl. Osram LED 4.3W GU10 Brushed Nickel
Zapustené stropné svietidlo so žiarovkou s GU10 a systémom twistlock. |
Vlastnosti výrobkuVrátane svetelného zdroja s GU10. |
Výhody výrobkuV cene Osram zdroj. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 345 lm |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | 90 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 4,30 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Kefovaný nikel |
| Výška | 112 mm |
| Hmotnosť | 170.0 g |
| Záruka | 2 roky |