Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT SET RECESS SIMPLE DIM 3 x 4.9W 2700K Brushed Nickel
Zapustené bodovky s funkciou plynulého stmievania nástenným vypínačom. |
Vlastnosti výrobkuS integrovaným LED modulom a predradníkom. |
Výhody výrobkuSpojovacia WAGO svorka/konektor pre jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 380 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 4,90 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Výška | 28 mm |
| Hmotnosť | 90.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4099854445828