LED STAR MR11 12 V 4.2W 827 GU4
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 4,2 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 35 W |
| Nominálne napätie [V] | 12 V |
| Svetelný tok [lm] | 345 lm |
| Teplota farby [K] | 2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Životnosť [h] | 15000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | F |
| Dĺžka produktu [mm] | 38.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 35.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 35.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 35,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 17.5 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 3 roky |