Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED STRIP V 1000 -1000/827/5
|
LED pás je všestranné riešenie pre moderné osvetlenie, ktoré vie byť nenápadné aj efektné. Vďaka flexibilite sa hodí do priamych línií aj oblúkov, pod nábytok, do políc, výklenkov či podhľadov. Najlepšie výsledky dosiahneš pri montáži do hliníkového profilu s difúzorom, ktorý zlepší chladenie a zjemní svetlo. Pás skracuj iba na vyznačených miestach. Použitie: kuchynské linky, TV steny, schody, vitríny, pracovné plochy a orientačné osvetlenie. Bezpečnostné informácie: pred manipuláciou odpoj napájanie, zabezpeč odvod tepla a chráň pred poškodením. |
Technické parametre
| Nominal wattage | 40,00 W |
| Nominal current | 1667 mA |
| Nominal voltage | 24 V |
| Nominal wattage per meter | 9 |
| Počet LED na meter | 70.0 |
| Lifespan | 30000 h |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Color temperature | 2700 K |
| Light color (designation) | Teplá biela |
| Luminous flux | 3960 lm |
| Luminous flux per meter | 970.0 |
| Index podania farieb (CRI) | > 80 |
| Type of connection | Predom zapojené káble na oboch stranách |
| Self-adhesive | Ano |
| Number of LEDs per module | 350.0 |
| Dimming DALI | Nie |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Mounting type | Povrch |
| Krytie / IP ochrana | IP00 |
| Product length [mm] | 5000.00 mm |
| Product width [mm] | 8.00 mm |
| Product height [mm] | 1.50 mm |
| Product weight [g] | 78.0 |
4058075707870