LED SUPERSTAR CLASSIC GLOBE GLOWdim 7W 822…827 E27
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 7 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 60 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 806 lm |
| Teplota farby [K] | 2200…2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Priehľadnosť | Priehľadná |
| Svetelný uhol | 320 ° |
| Životnosť [h] | 15000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Laditeľná teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | E |
| Dĺžka produktu [mm] | 173.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 124.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 124.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 124,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 100.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 4 roky |