LED SUPERSTAR PLUS REFLECTOR PAR16 3.7W 940 GU10
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 3,7 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 35 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 230 lm |
| Teplota farby [K] | 4000 K |
| Index podania farieb (CRI) | 90 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Životnosť [h] | 25000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Studená biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | G |
| Dĺžka produktu [mm] | 52.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 50.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 50.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 50,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 40.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 3 roky |