LED TUBE T5 HF SHORT V 288 mm 4W 840
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 4 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 8 W |
| Nominálne napätie [V] | 17…40 V |
| Svetelný tok [lm] | 400 lm |
| Teplota farby [K] | 4000 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 190 ° |
| Životnosť [h] | 30000 h |
| Materiál | Sklo s ochranou proti rozbitiu |
| Farba svetla | Studená biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | F |
| Dĺžka produktu [mm] | 302.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 18.50 mm |
| Výška produktu [mm] | 18.50 mm |
| Priemer produktu [mm] | 18,50 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 42.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 3 roky |