LED TUBE T8 EM CHIP CONTROL S 1200 mm 18W
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 18 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 36 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 2000 lm |
| Teplota farby [K] | 2000 K |
| Index podania farieb (CRI) | 35 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Žltá |
| Svetelný uhol | 190 ° |
| Životnosť [h] | 50000 h |
| Materiál | Sklo s UV ochranou |
| Farba svetla | Žltá |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Dĺžka produktu [mm] | 1212.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 26.70 mm |
| Výška produktu [mm] | 26.70 mm |
| Priemer produktu [mm] | 26,70 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 260.0 |
| Krajina pôvodu | CN |