LED TUBE T8 EM CONNECTED P 1200 mm 16W 830
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 16 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 36 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 2160 lm |
| Teplota farby [K] | 3000 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 190 ° |
| Životnosť [h] | 50000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | D |
| Dĺžka produktu [mm] | 1213.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 28.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 28.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 28,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 214.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 5 rokov |