Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED TUBE T8 EM S 438 mm 5.1W 840
4099854037351
LED TUBE T8 EM S 438 mm 5.1W 840
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 5,1 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 15 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 900 lm |
| Teplota farby [K] | 4000 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 190 ° |
| Životnosť [h] | 75000 h |
| Materiál | Sklo s ochranou proti rozbitiu |
| Farba svetla | Studená biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | C |
| Dĺžka produktu [mm] | 450.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 26.70 mm |
| Výška produktu [mm] | 26.70 mm |
| Priemer produktu [mm] | 26,70 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 78.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 5 rokov |
4099854037351