LED TUBE T8 ENTRY AC 20 W/6500 K 1500 mm
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 20 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 2300 lm |
| Teplota farby [K] | 6500 K |
| Index podania farieb (CRI) | ≥80 |
| Priehľadnosť | Matná |
| Životnosť [h] | 30000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Studené denné svetlo |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Dĺžka produktu [mm] | 1513.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 26.90 mm |
| Výška produktu [mm] | 26.90 mm |
| Priemer produktu [mm] | 26,90 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 230.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 2 roky |