LED TUBE T8 ENTRY AC 8 W/3000 K 600 mm
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 8 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 18 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 810 lm |
| Teplota farby [K] | 3000 K |
| Index podania farieb (CRI) | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 360 ° |
| Životnosť [h] | 30000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | F |
| Dĺžka produktu [mm] | 600.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 26.90 mm |
| Výška produktu [mm] | 26.90 mm |
| Priemer produktu [mm] | 26,90 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 100.0 |
| Krajina pôvodu | CN |