Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED TUBE T8 EXTERNAL P 1500 mm 23W 865
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 23 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 58 W |
| Nominálne napätie [V] | 42 V |
| Svetelný tok [lm] | 3700 lm |
| Teplota farby [K] | 6500 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 190 ° |
| Životnosť [h] | 50000 h |
| Materiál | Sklo s ochranou proti rozbitiu |
| Farba svetla | Studené denné svetlo |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | D |
| Dĺžka produktu [mm] | 1513.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 27.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 27.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 27,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 245.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 5 rokov |
4058075730571