LED VALUE CLASSIC A 60 FR 8 W/6500 K E27
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 8 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 60 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 806 lm |
| Teplota farby [K] | 6500 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 150 ° |
| Životnosť [h] | 10000 h |
| Materiál | Plast |
| Farba svetla | Studené denné svetlo |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | F |
| Dĺžka produktu [mm] | 107.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 60.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 60.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 60,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 22.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 2 roky |