LED VALUE PAR16 WHITE 50 4.5 W/4000 K GU10
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 4,5 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 50 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 . V |
| Svetelný tok [lm] | 350 lm |
| Teplota farby [K] | 4000 K |
| Index podania farieb (CRI) | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Priehľadná |
| Svetelný uhol | 90 ° |
| Životnosť [h] | 15000 h |
| Materiál | Plast |
| Farba svetla | Studená biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | F |
| Dĺžka produktu [mm] | 54.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 50.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 50.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 50,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 42.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 2 roky |