LINEAR ANGLE FRAMELESS SENSOR 55cm CCT DIM Black
Podskrinkové svietidlá pre rohovú aplikáciu. |
Vlastnosti výrobkuNízkonapäťové svietidlo na jednosmerné napájanie externým predradníkom. |
Výhody výrobkuVhodné na montáž do rohov. |
Oblasti použitiaKuchyňa, obývacie priestory, osvetlenie políc a priestoru pod linkou. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 480 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000…4000…6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 7,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 550 mm |
| Šírka | 36 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hmotnosť | 249.0 g |
| Záruka | 3 roky |