LINEAR EDGE SENSOR RGBW 30cm RGBW DIM White Remote Control
Vysokonapäťové podlinkové svietidlá s technológiou RGBW. |
Vlastnosti výrobkuPriame pripojenie k zdroju striedavého prúdu vďaka integrovanému predradníku. |
Výhody výrobkuJednoduché a rýchle sériové zapojenie vďaka jednoduchému systému zapájania. |
Oblasti použitiaKuchyňa, obývacie priestory, osvetlenie políc a priestoru pod linkou. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 230 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 4,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 49 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hmotnosť | 280.0 g |
| Záruka | 3 roky |