LINEAR FLAT SOCKET USB USB 540mm 10W 840
Tenké podlinkové svietidlo pre povrchovú montáž s napájacou zásuvkou a USB portami. |
Vlastnosti výrobkuNapájacia zásuvka môže podporovať zariadenie s výkonom až 1000 W. |
Výhody výrobkuMultifunkčné použitie: Osvetlenie a funkcie napájania/nabíjania v jednom svietidle. |
Oblasti použitiaKuchyňa. |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 800 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 540 mm |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hmotnosť | 665.0 g |
| Záruka | 3 roky |