Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LINEAR LED MAGNET 3 Spot Sensor 9.5W 840 DIM
Ploché podlinkové svietidlo, magnetická lišta pre flexibilnú bodovú montáž. |
Vlastnosti výrobkuTeplota chromatickosti: 4.000 K. |
Výhody výrobkuJednoduché a rýchle sériové zapojenie vďaka jednoduchému systému zapájania. |
Oblasti použitiaOsvetlenie pod skrinkami. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 600 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 9,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 645 mm |
| Šírka | 71 mm |
| Výška | 59 mm |
| Hmotnosť | 368.0 g |
| Záruka | 2 roky |