Linear LED MOBILE IR USB IR USB White
Svietidlá na osvetlenie skriniek a zásuviek s IR čidlom, dobíjanie cez USB. |
Vlastnosti výrobkuIntegrovaná dobíjacia lítiová batéria, ktorú je možné dobiť cez kábel USB. |
Výhody výrobkuVďaka batériovému napájaniu je možné svietidlo ľahko premiestňovať tam, kde je ho potrebné. |
Oblasti použitiaKuchyňa. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 20 lm |
| Svetelný uhol | 105 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | 90 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,50 W |
| Nominálne napätie | 4,2 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 116 mm |
| Šírka | 11 mm |
| Výška | 47 mm |
| Hmotnosť | 37.0 g |
| Záruka | 2 roky |