Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Linear LED Turn 357mm 830
Svietidlo s nastaviteľným sklonom na osvetlenie kuchynskej linky. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: hliník. |
Výhody výrobkuJednoduché a rýchle sériové zapojenie vďaka jednoduchému systému zapájania. |
Oblasti použitiaOsvetlenie pod skrinkami. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 380 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 6,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Strieborná |
| Dĺžka | 357 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hmotnosť | 318.0 g |
| Záruka | 3 roky |