Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LINEAR SHELF 400mm
Osvetlená polica pre rôzne oblasti použitia. |
Vlastnosti výrobkuTeplota chromatickosti: 3 000 K. |
Výhody výrobkuČistý dizajn umožňujúci ľahké skombinovanie s rôznymi štýlmi miestností. |
Oblasti použitiaKuchyňa, pracovné priestory. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 550 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 6,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnosť | 760.0 g |
| Záruka | 2 roky |