LINEAR TURN CONNECT 35cm CCT DIM White
Svietidlo s nastaviteľným sklonom na osvetlenie kuchynskej linky. |
Vlastnosti výrobkuFunkcia naklonenia (60°) pre individuálne nastavenie osvetľovacej plochy. |
Výhody výrobkuJednoduché a rýchle sériové zapojenie vďaka jednoduchému systému zapájania. |
Oblasti použitiaKuchyňa, obývacie priestory, osvetlenie políc a priestoru pod linkou. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 380 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000…4000…6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 6,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 357 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hmotnosť | 365.0 g |
| Záruka | 3 roky |