Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
NEON FLEX 5M 3000K
Dekoratívne teplé biele LED pásiky na vonkajšie použitie s homogénnym osvetlením. |
Vlastnosti výrobkuFlexibilné, ohybné LED pásky. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaZáhrady, balkóny a ďalšie vonkajšie priestory. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1700 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 29,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Dĺžka | 5000 mm |
| Šírka | 14 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hmotnosť | 700.0 g |
| Záruka | 3 roky |
Produkty v rovnakej kategórii: 16
Flex Strips Audio USB Colour Sensor 2M RGB Color Sensor USB
Na objednávku 5-7 dní
30,50 €
Flex Strips Audio with Remote Control 3M RGB Remote Control
Na objednávku 5-7 dní
20,32 €
Flex Strips Audio with Remote Control 5M RGB Remote Control
Na objednávku 5-7 dní
25,41 €
Flex Strips COB with Remote Control Tunable White 5M TW + RC
Na objednávku 5-7 dní
97,77 €