Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Office line cuboid ceiling 30W 840 DIM White
Kancelárske stropné svietidlo s 3 stupňovým stmievaním. |
Vlastnosti výrobkuŽivotnosť: až 100 000 h. |
Výhody výrobkuLineárne svietidlo v nadčasovom designe. |
Oblasti použitiaOsvetlenie kancelárií. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3500 lm |
| Svetelný uhol | 105 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 30,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1126 mm |
| Šírka | 41 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hmotnosť | 1270.0 g |
| Záruka | 3 roky |