Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Office Line Curve 1.1M 41W 840
Závesné kancelárske stropné svietidlo s lankom. |
Vlastnosti výrobkuŽivotnosť: až 30 000 h. |
Výhody výrobkuAtraktívny a funkčný dizajn pre kancelárske aplikácie. |
Oblasti použitiaOsvetlenie kancelárií. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3400 lm |
| Svetelný uhol | 98 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 41,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1116 mm |
| Šírka | 79 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hmotnosť | 760.0 g |
| Záruka | 3 roky |