Office Line Desk Cylinder 4.8W CCT Dimmable Black
Mobilné stolné USB svietidlo, stmievateľné v 3 krokoch, s funkciou nastavenia teploty farieb. |
Vlastnosti výrobkuStolové svietidlo s atraktívnym dizajnom a flexibilným ramenom. |
Výhody výrobkuVysoko univerzálna vďaka voliteľnému CCT. |
Oblasti použitiaObytné priestory. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 221 lm |
| Svetelný uhol | 109 ° |
| Teplota farby | 3000 K / 4000 K / 6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 4,8 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 135 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hmotnosť | 517.0 g |
| Záruka | 3 roky |