Office Line Desk Cylinder Clip 4.8W TW Dimmable White
Stolné USB svietidlo, stmievateľné v 3 krokoch, s funkciou nastavenia teploty farieb, s klipsom. |
Vlastnosti výrobkuStolové svietidlo s atraktívnym dizajnom a flexibilným ramenom. |
Výhody výrobkuVysoko univerzálna vďaka voliteľnému CCT. |
Oblasti použitiaObytné priestory. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 328 lm |
| Svetelný uhol | 109 ° |
| Teplota farby | 3000…6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 4,8 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 57 mm |
| Šírka | 253 mm |
| Výška | 305 mm |
| Hmotnosť | 243.0 g |
| Záruka | 3 roky |