Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Office Line Desk Pear Clip E27 Black
Stolové svietidlo s päticou E27 a klipsom. |
Vlastnosti výrobkuStolové svietidlo s klasickým dizajnom a päticou E27. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita vďaka dvom kĺbom. |
Oblasti použitiaObytné priestory. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 125 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hmotnosť | 571.0 g |
| Záruka | 3 roky |
Produkty v rovnakej kategórii: 16
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable White
Na objednávku 5-7 dní
87,36 €
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable Black
Na objednávku 5-7 dní
87,36 €
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable White
Na objednávku 5-7 dní
81,42 €
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable Black
Na objednávku 5-7 dní
81,42 €