Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Office Line Desk Retro 9W 830 Dimmable White
Stolové svietidlo s dlhým ramenom a plynulým stmievaním. |
Vlastnosti výrobkuStolové svietidlo s retro dizajnom a dlhým ramenom. |
Výhody výrobkuSpínanie a plynulé stmievanie otáčaním kolieska na hlave svietidla. |
Oblasti použitiaObytné priestory. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 617 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 9 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 193 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 650 mm |
| Hmotnosť | 3073.0 g |
| Záruka | 3 roky |
Produkty v rovnakej kategórii: 16
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable White
Na objednávku 5-7 dní
87,36 €
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable Black
Na objednávku 5-7 dní
87,36 €
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable White
Na objednávku 5-7 dní
81,42 €
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable Black
Na objednávku 5-7 dní
81,42 €