Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Office Line Desk Trapezium GU10 Grey
Stolové svietidlo s flexibilným ramenom a päticou GU10. |
Vlastnosti výrobkuStolové svietidlo s klasickým dizajnom a päticou GU10. |
Výhody výrobkuUdržateľné riešenie vďaka výmenným svetelným zdrojom. |
Oblasti použitiaObytné priestory. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| Farba krytu | Sivá |
| Dĺžka | 142 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 365 mm |
| Hmotnosť | 720.0 g |
| Záruka | 3 roky |
Produkty v rovnakej kategórii: 16
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable White
Na objednávku 5-7 dní
87,36 €
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable Black
Na objednávku 5-7 dní
87,36 €
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable White
Na objednávku 5-7 dní
81,42 €
Office Line Desk Banker Inductive Charging 17W CCT Dimmable Black
Na objednávku 5-7 dní
81,42 €