Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Office Line Double Rotatable 1.1M 42W 840
Kancelárske stropné svietidlo s otočným telesom svetla a lankom. |
Vlastnosti výrobkuŽivotnosť: až 30 000 h. |
Výhody výrobkuAtraktívny a funkčný dizajn pre kancelárske aplikácie. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 4000 lm |
| Svetelný uhol | 98 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 42,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 1063 mm |
| Šírka | 119 mm |
| Výška | 102 mm |
| Hmotnosť | 1530.0 g |
| Záruka | 3 roky |