OFFICE LINE PANEL ELLIPSE 57W 940 White
Závesné stmievateľné kancelárske stropné svietidlo s UGR 19, pre ambientné osvetlenie. |
Vlastnosti výrobkuModerný dizajn pre kancelárske aplikácie. |
Výhody výrobkuZávesná montáž na osvetlenie pracovnej plochy. |
Oblasti použitiaOsvetlenie kancelárií. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3000 lm |
| Svetelný uhol | 102.00 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 90 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 57,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hmotnosť | 3600.0 g |
| Záruka | 3 roky |