Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
OPTOTRONIC© FIT CS G3 30/200…240/700 CS
|
Príslušenstvo slúži na montáž, prepojenie alebo kompatibilné doplnenie elektrotechnických zostáv. Zjednodušuje inštaláciu a pomáha dosiahnuť čisté a bezpečné zapojenie. Využitie nájde v rozvádzačoch, svietidlách aj pri modulárnych riešeniach, kde je dôležitá rýchla montáž a spoľahlivý kontakt. Pri výbere odporúčame overiť typ konektorov a rozmerové požiadavky. Správne zvolené príslušenstvo predlžuje životnosť zostavy, znižuje riziko uvoľnenia spojov a zlepšuje celkovú servisovateľnosť. Bezpečnostné informácie: montujte pri odpojenom napájaní a dodržujte odporúčaný postup výrobcu. |
Technické parametre
| Príkon | 30,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| Prúd | 0,16 A |
| Lifespan | 50000 h |
| Type of connection, output side | Bezskrutková svorka |
| Dimming DALI | Nie |
| Dimmable | Nie |
| Krytie IP | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Dĺžka [mm] | 97.00 mm |
| Šírka [mm] | 43.00 mm |
| Výška [mm] | 29.50 mm |
| Hmotnosť [g] | 90.0 |
4052899617322