Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
OPTOTRONIC® Intelligent 35/220…240/700 LT2 L G2
|
Príslušenstvo slúži na montáž, prepojenie alebo kompatibilné doplnenie elektrotechnických zostáv. Zjednodušuje inštaláciu a pomáha dosiahnuť čisté a bezpečné zapojenie. Využitie nájde v rozvádzačoch, svietidlách aj pri modulárnych riešeniach, kde je dôležitá rýchla montáž a spoľahlivý kontakt. Pri výbere odporúčame overiť typ konektorov a rozmerové požiadavky. Správne zvolené príslušenstvo predlžuje životnosť zostavy, znižuje riziko uvoľnenia spojov a zlepšuje celkovú servisovateľnosť. Bezpečnostné informácie: montujte pri odpojenom napájaní a dodržujte odporúčaný postup výrobcu. |
Technické parametre
| Príkon | 35,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| Lifespan | 50000 h~100000 |
| Type of connection, output side | Bezskrutková svorka |
| Dimming DALI | Áno |
| Dimmable | Áno |
| Krytie IP | IP20 |
| Materiál | Kov |
| Dĺžka [mm] | 360.00 mm |
| Šírka [mm] | 30.00 mm |
| Výška [mm] | 21.00 mm |
| Hmotnosť [g] | 240.0 |
4052899551763