Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Orbis Alicia 395X395MM 24W 830 Click DIM Wood Decor
4099854283703
Orbis Alicia 395X395MM 24W 830 Click DIM Wood Decor
LED stropné svietidlo s dreveným krúžkom. |
Vlastnosti výrobkuStupeň krytia: IP20. |
Výhody výrobkuŠtýlový a moderný design. |
Oblasti použitiaVnútorné. |
Bezpečnostné informáciePočas inštalácie, údržby a snímania krytu musí byť svietidlo odpojené od zdroja napájania. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 24,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Drevený dekor |
| Dĺžka | 395 mm |
| Šírka | 395 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hmotnosť | 1100.0 g |
| Záruka | 5 rokov |