Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Orbis Alicia 495X495MM 36W 830 Click DIM Wood Decor
LED stropné svietidlo s dreveným krúžkom. |
Vlastnosti výrobkuStupeň krytia: IP20. |
Výhody výrobkuŠtýlový a moderný design. |
Oblasti použitiaVnútorné. |
Bezpečnostné informáciePočas inštalácie, údržby a snímania krytu musí byť svietidlo odpojené od zdroja napájania. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2500 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 36,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Drevený dekor |
| Dĺžka | 495 mm |
| Šírka | 495 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hmotnosť | 1750.0 g |
| Záruka | 5 rokov |