Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ORBIS CLICK SENSOR 430x430mm 50W
4058075472815
ORBIS CLICK SENSOR 430x430mm 50W
Stropné LED svietidlá s pohybovým senzorom. |
Vlastnosti výrobkuSvietidlá ovládané senzorom alebo prostredníctvom nástenného spínača. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaChodby, vstupné priestory. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3700 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 50,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 430 mm |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hmotnosť | 1395.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075472815
2 ks