Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Orbis Disc Bar Bathroom Mirror 400mm Black Click-CCT IP44
Svietidlo s dvoma voliteľnými teplotami farieb pomocou nástenného vypínača. |
Vlastnosti výrobkuTrieda ochrany: IP44. |
Výhody výrobkuAplikácia na zrkadlo aj stenu. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 300 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 … 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 7,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hmotnosť | 350.0 g |
| Záruka | 5 rokov |