Obris Tube Frost Glass 60CM Click CCT DIM IP44 Wood Decor
Zrkadlové/nástenné svietidlo s dvoma nastaviteľnými teplotami farieb a funkciou stmievania. |
Vlastnosti výrobkuTrieda ochrany: IP44. |
Výhody výrobkuJednoduchá inštalácia a použitie. |
Oblasti použitiaVnútorné. |
Bezpečnostné informáciePočas inštalácie, údržby a snímania krytu musí byť svietidlo odpojené od zdroja napájania. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1200 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 … 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 12,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Drevený dekor |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hmotnosť | 480.0 g |
| Záruka | 5 rokov |