Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
PANAN® Alu CCT Black DIM
Hliníkové stolné svietidlá s nastaviteľnou teplotou svetla. |
Vlastnosti výrobkuStolové svietidlo v minimalistickom prevedení s nástavnou hlavicou. |
Výhody výrobkuNastaviteľná teplota farby pre širokú škálu použitia. |
Oblasti použitiaObytné priestory. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 310 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° |
| Teplota farby | 3000…6500 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 7,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 407 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hmotnosť | 718.0 g |
| Záruka | 2 roky |