Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
PANAN® Disc Double White
4058075301733
PANAN® Disc Double White
Mobilné stolné svietidlá s dvoma hlavicami. |
Vlastnosti výrobkuIntegrovaná dobíjacia lítiová batéria, ktorú je možné dobiť cez kábel USB. |
Výhody výrobkuVďaka batériovému napájaniu je možné ľahko premiestňovať tam, kde je potrebné svetlo. |
Oblasti použitiaTam, kde je potrebné osvetlenie, ale chýba zásuvka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 220 lm |
| Svetelný uhol | 105 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 5,00 W |
| Nominálne napätie | 5 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 375 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hmotnosť | 512.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075301733