Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
PARATHOM® PRO MR16 35 36 ° 6.3 W/2700 K GU5.3
4058075609433
PARATHOM® PRO MR16 35 36 ° 6.3 W/2700 K GU5.3
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 6,3 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 35 W |
| Nominálne napätie [V] | 12 V |
| Svetelný tok [lm] | 355 lm |
| Teplota farby [K] | 2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | 97 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Životnosť [h] | 40000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | G |
| Dĺžka produktu [mm] | 46.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 51.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 51.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 51,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 42.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 5 rokov |
4058075609433