Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
PLANON™ Frameless 1200x300mm 40W 3000K
4058075470576
PLANON™ Frameless 1200x300mm 40W 3000K
Technické parametre
| Svetelný tok | 3300 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 40,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hmotnosť | 4400.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075470576