PLANON™ Frameless Round 450mm 28W 830 White
Panelové svietidlá bez rámčeka pre montáž na stenu a strop. |
Vlastnosti výrobkuStropné svietidlo s pokročilou LED technológiou. |
Výhody výrobkuRovnomerné rozloženie svetla. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 28,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 56 mm |
| Hmotnosť | 2480.0 g |
| Záruka | 5 rokov |