Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
PrevaLED© COIN 111 AC G2 111AC-G2 1800-840 40
4062172239431
PrevaLED© COIN 111 AC G2 111AC-G2 1800-840 40
|
Elektronický modul je určený na riadenie, reguláciu alebo napájanie v rámci elektrotechnických zostáv. Uľahčuje integráciu funkcií do hotového riešenia bez potreby návrhu vlastnej elektroniky. V praxi sa používa najmä v rozvádzačoch, svietidlách, ovládacích jednotkách a ďalších technických celkoch, kde je dôležitá stabilná prevádzka a predvídateľné správanie. Pri montáži dbajte na vhodné umiestnenie, prístup k pripojeniu a dodržanie podmienok prevádzky (napr. teplota, krytie, zaťaženie). Vďaka tomu dosiahnete dlhú životnosť a spoľahlivosť. Bezpečnostné informácie: inštaláciu vykonávajte pri odpojenom napájaní a postupujte podľa pokynov výrobcu. |
Technické parametre
| Príkon | 17,00 W |
| Nominálne napätie | 230 V |
| Prúd | 0,08 A |
| Lifespan | 35000 h |
| Beam angle | 40 ° |
| Color temperature | 3900 K |
| Light color (designation) | Neutrálna biela |
| Luminous flux | 1655 lm |
| Color rendering index Ra | 80 |
| Type of connection | Vodiče |
| Number of LEDs per module | 18.0 |
| Dimming DALI | Nie |
| Dimmable | Nie |
| Krytie IP | IP20 |
| Účinnosť | E |
| Product color | Biela |
| Dĺžka [mm] | 111.00 mm |
| Šírka [mm] | 111.00 mm |
| Výška [mm] | 49.50 mm |
| Priemer [mm] | 110,7 mm |
| Hmotnosť [g] | 340.0 |
4062172239431