Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
PrevaLED© COIN 111 COB G2 2800-830-40D-G2
|
Elektronický modul je určený na riadenie, reguláciu alebo napájanie v rámci elektrotechnických zostáv. Uľahčuje integráciu funkcií do hotového riešenia bez potreby návrhu vlastnej elektroniky. V praxi sa používa najmä v rozvádzačoch, svietidlách, ovládacích jednotkách a ďalších technických celkoch, kde je dôležitá stabilná prevádzka a predvídateľné správanie. Pri montáži dbajte na vhodné umiestnenie, prístup k pripojeniu a dodržanie podmienok prevádzky (napr. teplota, krytie, zaťaženie). Vďaka tomu dosiahnete dlhú životnosť a spoľahlivosť. Bezpečnostné informácie: inštaláciu vykonávajte pri odpojenom napájaní a postupujte podľa pokynov výrobcu. |
Technické parametre
| Príkon | 25,30 W |
| Nominálne napätie | 36.2 V |
| Prúd | 700,000 mA |
| Lifespan | 50000 h |
| Beam angle | 35 ° |
| Color temperature | 3000 K |
| Light color (designation) | Teplá biela |
| Luminous flux | 2560 lm |
| Color rendering index Ra | 80 |
| Type of connection | Vodiče |
| Number of LEDs per module | 1.0 |
| Dimming DALI | Nie |
| Dimmable | Nie |
| Krytie IP | IP20 |
| Účinnosť | F |
| Product color | Biela |
| Dĺžka [mm] | 110.00 mm |
| Šírka [mm] | 110.00 mm |
| Výška [mm] | 52.00 mm |
| Priemer [mm] | 110,0 mm |
| Hmotnosť [g] | 385.0 |
4052899620995